fbpx

Registrujte se nyní
a začněte budovat svůj úspěch!

Staňte se členy Young dentist ještě dnes! S námi získáte ucelený přehled, o všem, co vám usnadní založení úspěšné zubní ordinace. 

Registrujte se zdarmaProč Young dentist?

Proč Young dentist?

Young dentist tvoří největší komunitu zubních lékařů a zubních hygienistů v ČR, kteří chtějí budovat úspěšnou zubní praxi. Titulem lékaře jste se stali odborníky na zubní chrup pacientů, ovšem založení a vedení zubní ordinace je především business. Staňte se členy Young dentist a získejte přehled o všech nařízeních, které jsou pro vás důležité a přístup k výhodným nabídkám od prověřených partnerů.

 

Dental
Rozjeďte praxi s vybavením za bezkonkurenční ceny!
Finance
Ordinace vašich snů je blíže než si myslíte.
Zákony a stabilita
Všechny informace, které potřebujete rychle a jednoduše!
Softskills
Nalezněte to nejlepší pro váš profesní život!

Nabídky pro členy Young Dentist

Partnery programu je mohou stát jen prověření dodavatelé materiálů a služeb. Naším cílem je shromažďovat výhodné nabídky od partnerů, kteří vám pomohou na začátku vašeho podnikání ale jsou stabilním partnerem do budoucna. Jednoduše víme, že se na ně můžete spolehnout.

Zákony a stabilita
Český turista
Na výlety v tuzemsku jedině s Českým turistou!
Zákony a stabilita
Majetek
Pojištění osobního majetku je pro kompletní ochranu nezbytné
Zákony a stabilita
Celoroční cestovní pojištění pro lékaře
Víte, že jako lékař můžete využít exkluzivní cestovní pojištění pro sebe i svoje blízké?

Co je to Young Dentist?

Rozjezd vlastní dentální ordinace může být pro mnohé začínající zubní lékaře velká výzva. Aby se v hromadě nejrůznějších nařízení a povinností úplně neztratili a nepřišli o chuť podnikat – je tu pro vás projekt Young dentist. Ten je určený mimo jiné mladým zubním lékařům, kteří chtějí být úspěšní ve svém oboru, ale také bezstarostně žít.

Young dentist je postaven na čtyřech základních pilířích – sekcích Finance, Dental, Zákony a stabilita a Softskills. Díky nim máte na jednom místě přehled o důležitých dokumentech a povoleních, které si musíte před otevřením své praxe vyřídit. Ale také o výhodných finančních nabídkách a leasinzích na vybavení ordinace, její rekonstrukci nebo celou výstavbu. A zároveň máte příležitost se zdokonalovat v manažerských a jiných měkkých dovednostech, jež vám zaručí, že vaši zaměstnanci i pacienti s vámi budou na 100 % spokojení. 

Aktuálně z blogu

Registrujte se a získejte přístup
ke všemu co potřebujete!

Registrace

Naši partneři,
kteří vám nabízejí to nejlepší