Přihlásit se | Registrovat se

Softskills

Spolupráce v ordinaci zubního lékaře

Spolupráce v ordinaci zubního lékaře

Týmová spolupráce je jednou z nejžádanějších dovedností napříč všemi zaměstnáními. Ve zdravotnictví však může míra spolupráce ovlivňovat nejen efektivitu práce, ale i kvalitu péče a komfort pacientů.

Rozvoj týmu

Rozvoj týmu

V minulém článku jsme psali o tom, že lidé v ordinaci nejsou jen skupina jednotlivců, ale že tvoří jeden tým. Také jsme nastínili důležitost a výhody takového dobře fungujícího týmu.

Hledání nových členů týmů I.

Hledání nových členů týmů I.

Výběrové řízení pro uchazeče většinou znamená si najít na internetu inzerát, zaslat životopis, přijít na pohovor a počkat na finální rozhodnutí o svém (ne)přijetí. Ale z pohledu toho, kdo hledá nové kolegy či zaměstnance, je proces výběrového řízení mnohem delší a klikatější.

Dobrá analýza pracovní pozice je základ

Dobrá analýza pracovní pozice je základ

Analýza pracovní pozice není nástrojem jen pro výběrové řízení, využít ji můžete například i při sepisování pracovní smlouvy. Jak je to možné? Protože díky této analýze snadno zjistíte všechny důležité rysy vybraného pracovního místa i hledaného zaměstnance.

Vytvořte zajímavý i výstižný inzerát

Vytvořte zajímavý i výstižný inzerát

Jak napsat poutavý inzerát? A jaký by měl být, aby se na něj přihlásili jen takoví uchazeči, které hledáte? Na ideální inzerát se vám mohou ozvat třeba jen tři uchazeči, ale všichni budou těmi, co hledáte a každý z nich by mohl okamžitě nastoupit.

Young dentist Softskills

Každý měsíc nový článek

Pro zobrazení všech článků se přihlašte nebo registrujte.

Uživatelé registrovaní do 10. 10. 2018 mají členství na rok zdarma!

Registrovat se

Partneři

Raiffeisen BankFischer DentalEverydentDental StoreDenta SunZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRJPSRenocar