Přihlásit se | Registrovat se

Softskills

Jak předávat zpětnou vazbu?

Jak předávat zpětnou vazbu?

Předání zpětné vazby se nesmí uspěchat. Proto je důležité, abyste si v první řadě vymezili na setkání s vybraným zaměstnancem, nebo kolegou, dostatek času. Zároveň se zamyslete také nad vhodným místem, kde budete mít soukromí a budete se cítit příjemně.

Proč je důležitá zpětná vazba?

Proč je důležitá zpětná vazba?

Seznamte se s dalším dílem skládačky, která vám umožní pracovat v efektivním kolektivu. Je jím zpětná vazba. Zjistěte, proč je tak důležitá a jak vám může pomoci s řešením konfliktů na pracovišti.

Vytvořte zajímavý i výstižný inzerát

Vytvořte zajímavý i výstižný inzerát

Jak napsat poutavý inzerát? A jaký by měl být, aby se na něj přihlásili jen takoví uchazeči, které hledáte? Na ideální inzerát se vám mohou ozvat třeba jen tři uchazeči, ale všichni budou těmi, co hledáte a každý z nich by mohl okamžitě nastoupit.

Dobrá analýza pracovní pozice je základ

Dobrá analýza pracovní pozice je základ

Analýza pracovní pozice není nástrojem jen pro výběrové řízení, využít ji můžete například i při sepisování pracovní smlouvy. Jak je to možné? Protože díky této analýze snadno zjistíte všechny důležité rysy vybraného pracovního místa i hledaného zaměstnance.

Hledání nových členů týmů I.

Hledání nových členů týmů I.

Výběrové řízení pro uchazeče většinou znamená si najít na internetu inzerát, zaslat životopis, přijít na pohovor a počkat na finální rozhodnutí o svém (ne)přijetí. Ale z pohledu toho, kdo hledá nové kolegy či zaměstnance, je proces výběrového řízení mnohem delší a klikatější.

Rozvoj týmu

Rozvoj týmu

Zaměstnanci pracující v zubní ordinaci nejsou jen neurčitá skupina jednotlivců, ale tvoří jeden tým. A ten je třeba podporovat a rozvíjet, aby byli jeho členové nejen spokojenější, ale také výkonnější.

Spolupráce v ordinaci zubního lékaře

Spolupráce v ordinaci zubního lékaře

Týmová spolupráce je jednou z nejžádanějších dovedností napříč všemi zaměstnáními. Ve zdravotnictví však může míra spolupráce ovlivňovat nejen efektivitu práce, ale i kvalitu péče a komfort pacientů.

Young dentist Softskills

Každý měsíc nový článek

Pro zobrazení všech článků se přihlaste nebo registrujte.

Registrovat se

Partneři

EkoRentFischer DentalStoma teamEverydentDental StoreDental radio Stoma teamDenta SunZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRJPSRenocar