Přihlásit se | Registrovat se

Softskills

Proč je důležitá zpětná vazba?

Proč je důležitá zpětná vazba?

Seznamte se s dalším dílem skládačky, která vám umožní pracovat v efektivním kolektivu. Je jím zpětná vazba. Zjistěte, proč je tak důležitá a jak vám může pomoci s řešením konfliktů na pracovišti.

Vytvořte zajímavý i výstižný inzerát

Vytvořte zajímavý i výstižný inzerát

Jak napsat poutavý inzerát? A jaký by měl být, aby se na něj přihlásili jen takoví uchazeči, které hledáte? Na ideální inzerát se vám mohou ozvat třeba jen tři uchazeči, ale všichni budou těmi, co hledáte a každý z nich by mohl okamžitě nastoupit.

Dobrá analýza pracovní pozice je základ

Dobrá analýza pracovní pozice je základ

Analýza pracovní pozice není nástrojem jen pro výběrové řízení, využít ji můžete například i při sepisování pracovní smlouvy. Jak je to možné? Protože díky této analýze snadno zjistíte všechny důležité rysy vybraného pracovního místa i hledaného zaměstnance.

Hledání nových členů týmů I.

Hledání nových členů týmů I.

Výběrové řízení pro uchazeče většinou znamená si najít na internetu inzerát, zaslat životopis, přijít na pohovor a počkat na finální rozhodnutí o svém (ne)přijetí. Ale z pohledu toho, kdo hledá nové kolegy či zaměstnance, je proces výběrového řízení mnohem delší a klikatější.

Rozvoj týmu

Rozvoj týmu

V minulém článku jste se dozvěděli, že lidé v ordinaci nejsou jen skupina jednotlivců, ale že tvoří jeden tým. Zároveň jste odhalili důležitost a výhody takového dobře fungujícího týmu.

Spolupráce v ordinaci zubního lékaře

Spolupráce v ordinaci zubního lékaře

Týmová spolupráce je jednou z nejžádanějších dovedností napříč všemi zaměstnáními. Ve zdravotnictví však může míra spolupráce ovlivňovat nejen efektivitu práce, ale i kvalitu péče a komfort pacientů.

Young dentist Softskills

Každý měsíc nový článek

Pro zobrazení všech článků se přihlašte nebo registrujte.

Uživatelé registrovaní do 10. 10. 2018 mají členství na rok zdarma!

Registrovat se

Partneři

Raiffeisen BankFischer DentalEverydentDental StoreDenta SunZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRJPSRenocar