Přihlásit se | Registrovat se

KontaktTomáš Machač

Tomáš Machač

[email protected]
tel.: +420 777 033 446

Bez Tomáše by Young dentist nebyl. Celý projekt vymyslel, neustále ho posouvá dál a shání pro něj partnery, nabídky i potřebné know-how. Proto je právem hlavním šéfem, manažerem i ředitelem Young dentist v jedné osobě.

Veronika Čechová

Veronika Čechová

[email protected]
tel.: +420 728 370 870

Veronika má nadání na organizaci, komunikaci a kontrolování lidí. Je prostě ideální event manažerkou pro Young dentist. Stará se o pořádání konferencí a různých setkání od A do Z, ale i to, aby každý věděl, co má dělat.

Hana Cukrová

Hana Cukrová

[email protected]
tel.: +420 733 741 886

Hana se vyžívá ve slovech, sociálních sítích i grafických programech. Pozice marketingového specialisty je tak pro ni jak dělaná. Pro Young dentist tvoří a vymýšlí nejrůznější texty, plakáty, brožury a spoustu dalšího.Příběh Young dentist


Rozjezd vlastní dentální ordinace může být pro mnohé začínající zubní lékaře velká výzva.
Aby se v hromadě nejrůznějších nařízení a povinností úplně neztratili a nepřišli o chuť podnikat – vymyslel Tomáš projekt Young dentist. Ten je určený právě mladým zubním lékařům, kteří chtějí být úspěšní ve svém oboru, ale také bezstarostně žít.

Young dentist je postaven na čtyřech základních pilířích – sekcích Finance, Dental, Zákony a stabilita a Softskills. Díky nim máte na jednom místě přehled o důležitých dokumentech a povoleních, které si musíte před otevřením své praxe vyřídit. Ale také o výhodných finančních nabídkách a leasinzích na vybavení ordinace, její rekonstrukci nebo celou výstavbu. A zároveň máte příležitost se zdokonalovat v manažerských a jiných měkkých dovednostech, jež vám zaručí, že vaši zaměstnanci i pacienti s vámi budou na 100 % spokojení. Nově přibyla do rodiny Young dentist i sekce Life – ta vám umožňuje zažít luxus a pohodlí, které si zasloužíte.

Přidejte se k nám a zažívejte svůj spokojený profesní i osobní život s námi.

Partneři

EkoRentPojišťovna VZP, a.s.EverydentDental StoreDenta SunRotadentBELdental,s.r.o.Fischer DentalZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRLawGroupStoma team