Přihlásit se | Registrovat se

Snazší cesta k lepší praxi

Staňte se členy Young dentist a získejte informace o důležitých zákonech a nařízeních, tipy, jak na založení vlastní praxe anebo výhodné nabídky na vybavení zubní ordinace. Navíc se dozvíte vše, co potřebujete vědět k efektivnímu náboru nových zaměstnanců nebo rozvoji vašeho současného pracovního týmu. Tak neváhejte a registrujte se ještě dnes!

Správná ergonomie světla i pracoviště

Správná ergonomie světla i pracoviště

Večerní káva s Young dentist: Správná ergonomie světla i pracoviště

Pro práci zubního lékaře potřebujete i skvělý zrak a dobrou ergonomii pracoviště. Na školení se dozvíte, jak správně chránit svůj zrak a jak ho ovlivňuje nevhodné osvětlení. Naučíte se, jak správně řešit ergonomii osvětlení ve své praxi, jaké zvětšovací pomůcky jsou pro vás nejvhodnější a na základě čeho si je vybírat. Zároveň zjistíte, jak správně vybrat svou ordinaci i kam, jak a proč umístit zubní soupravu. Na příkladech vám ukážeme nejčastější chyby rozložení ordinací a prozradíme vám tipy, na co si dávat pozor.

27. 2. 2020 od 17:00, Coworkin, Rybářská 5c, Brno

Akční cena 350 Kč
Běžná cena 500 Kč
Jak komunikovat s VIP pacienty?

Jak komunikovat s VIP pacienty?

Večerní káva s Young dentist: Jak komunikovat s VIP pacienty?

Chcete získat nové pacienty, kteří patří do tzv. VIP klientely? Nevíte, jak je oslovit a přilákat? Nebo již své bonitní klienty máte, ale chcete s nimi mít lepší vztah? Nechte si poradit, jak s touto klientelou komunikovat. Dozvíte se, co je pro ně důležité a co vám pomůže je oslovit i udržet v seznamu věrných pacientů.

Přesné datum konání a místo upřesníme.

Akční cena 350 Kč
Běžná cena 500 Kč
Nebojte se pojišťovny, ani výkazů

Nebojte se pojišťovny, ani výkazů

Večerní káva s Young dentist: Nebojte se pojišťovny, ani výkazů

Objevte časté i nenápadné chyby ve svých výkazech výkonů a proměňte nepříjemné dohady s pojišťovnou v minulost. Správné vykazování vám pomůže zlepšit cash flow a zároveň zvýšit kvalitu péče o vaše pacienty. Neztrácejte už čas opravnými dávkami a vytvořte si se svou pojišťovnou dobrý partnerský vztah.

Přesné datum konání a místo upřesníme.

Akční cena 350 Kč
Běžná cena 500 Kč
Školení Everydent: Stomatologie pod mikroskopem
partner

Školení Everydent: Stomatologie pod mikroskopem

Přihlaste se na workshop Stomatologie pod mikroskopem od společnosti Everydent s.r.o. Na školení se naučíte pracovat s lupovými brýlemi od ZEISS Group a PeriOptix, i mikroskopem od CJ-Optik GmbH & Co. KG.

Jako členové Young dentist můžete využít slevu 30 % z ceny běžného vstupného.

30% sleva
2 490 Kč

Partneři

EkoRentFischer DentalStoma teamEverydentDental StoreDental radio Stoma teamDenta SunZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRJPSLawGroupCarTec Olomouc, s.r.o.RotadentBELdental,s.r.o.