Přihlásit se | Registrovat se

Snazší cesta k lepší praxi

Staňte se členy Young dentist a získejte informace o důležitých zákonech a nařízeních, tipy, jak na založení vlastní praxe anebo výhodné nabídky na vybavení zubní ordinace. Navíc se dozvíte vše, co potřebujete vědět k efektivnímu náboru nových zaměstnanců nebo rozvoji vašeho současného pracovního týmu. Tak neváhejte a registrujte se ještě dnes!

Školení Rotadent: Endodoncie a reendodoncie pro praktiky
partner

Školení Rotadent: Endodoncie a reendodoncie pro praktiky

Přihlaste se na školení Endodoncie a reendodoncie pro praktiky od společnosti Rotadent spol s r.o. Náplní kurzu bude preendodontická dostavba, chirurgická příprava, reendodoncie, kazuistiky a další.

Jako členové Young dentist můžete využít slevu 5 % z ceny běžného vstupného.

Akce pro členy: 5% sleva
Běžná cena: 5 320 Kč
Jak komunikovat s VIP pacienty?

Jak komunikovat s VIP pacienty?

Večerní káva s Young dentist: Jak komunikovat s VIP pacienty?

Chcete získat nové pacienty, kteří patří do tzv. VIP klientely? Nevíte, jak je oslovit a přilákat? Nebo již své bonitní klienty máte, ale chcete s nimi mít lepší vztah? Nechte si poradit, jak s touto klientelou komunikovat. Dozvíte se, co je pro ně důležité a co vám pomůže je oslovit i udržet v seznamu věrných pacientů.

Přesné datum konání a místo upřesníme.

Akční cena: 350 Kč
Běžná cena: 500 Kč
Nebojte se pojišťovny, ani výkazů

Nebojte se pojišťovny, ani výkazů

Večerní káva s Young dentist: Nebojte se pojišťovny, ani výkazů

Objevte časté i nenápadné chyby ve svých výkazech výkonů a proměňte nepříjemné dohady s pojišťovnou v minulost. Správné vykazování vám pomůže zlepšit cash flow a zároveň zvýšit kvalitu péče o vaše pacienty. Neztrácejte už čas opravnými dávkami a vytvořte si se svou pojišťovnou dobrý partnerský vztah.

Přesné datum konání a místo upřesníme.

Akční cena: 350 Kč
Běžná cena: 500 Kč

Partneři

EkoRentPojišťovna VZP, a.s.EverydentDental StoreDenta SunRotadentBELdental,s.r.o.Fischer DentalZdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČRLawGroupStoma team